İletişim Hattı +90(438) 211 27 26
Haberler

Ak Parti İl Başkanı Tekin’den HATSO’ya ziyaret

  • 04.01.2018

 Aralık ayında Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 6. olağan kongresin de Ak Parti Hakkari il başkanlığına seçilen Metin Tekin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Belediye Başkan vekili Cüneyt Epcim ve İl Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu’nu makamlarında ziyaret ettikten sonra Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası (HATSO) Başkanı Servet Taş’ı da makamında ziyaret etti. 

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren HATSO Başkanı Servet Taş, Başkan Tekin ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, bundan böyle kentin ekonomik çıkarları doğrultusunda siyaset ve ticaretin birlikte hareket edeceklerini söyledi. 

Kendilerini sıcak bir şekilde karşılayan HATSO Başkanı Servet Taş’a teşekkür eden Tekin, Hakkari’nin ekonomik ve sosyal sorunlarına ticaret erbabıyla çözüm bulmak için çalışacaklarını kaydetti.

  • Ak Parti İl Başkanı Tekin’den HATSO’ya ziyaret
  • Ak Parti İl Başkanı Tekin’den HATSO’ya ziyaret
  • Ak Parti İl Başkanı Tekin’den HATSO’ya ziyaret

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi